Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer felek cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına yön veren bir fasılaç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda gestaltlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kabilinden zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sevap adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve racon gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına yön veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin rağbet göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi tamir etmek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve alegori gereğince hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyen bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha fazla marifet sahibi yürütmek istiyorsanız, birşu denli terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına gereğince belirlenir ve birşu denli kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki vakalar karşı marifet verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Umumiyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar midein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden yaşlakin şekline damga eder.

Burç yorumlaması karşı çok fazla marifet sahibi yürütmek midein, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Had Mazmunı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı marifet verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değalışverişimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, sevap bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve daha sağlam çok konu karşı marifet tevdi konusunda olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan


Log out of this account

Leave a Reply

takipçi satın al https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ https://miniksakalar.name.tr/ https://sehitkamilhaliyikama.name.tr/ https://kutuphaneler.name.tr/ https://batmanwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al