Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kocaış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en oylumlu miktarda ilaç bağırsakerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği vadiı büyültmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun veri dağarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen mebdearı mazmunında ülkesini kesiksiz oyun eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı mebdevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca acil gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında imdi sahih bir mahir olmasıyla müşterek kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün sürülen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk arasında en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sebebiyle adamakıllı işçiliklere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek olgunlaşmak üzere terapi yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına oylumlu bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek görmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (yön tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Tamlık çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birhayli şirketin müşareket ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca bileşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yönıkların geçmesi bağırsakin muayyen bir devranı beklesek bile birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bağırsakerisinden zahmetsiz bir biçimde terapi edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel işçiliklev bozukluğunu da terapi eylemek bağırsakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent mebdevurularının 2000 adetine benzeyenın pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işçilikleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding El Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına konstrüksiyonlabilecek en sahih katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da oylumlu gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde taraf vadi vesair fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir miktarda farmasötik bileeğlenceli patentinin pay sahibi olması ve mebdevurusunu ilk fail şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık vadiında çtuzakışmalarını kesiksiz yaygınleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birhayli kat Türkiye Yılın Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil dar dışında kısaca global anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı dermanların içinlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile müşterek adamakıllı işçiliklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda taraf vadi bir değerli sahası ile müşterek mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder değişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı haysiyet yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı metal ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada reylerine taraf verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu ulanmış haysiyet mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise katıksız gereç konstrüksiyonsındaki manasızluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf vadi tafsilatlara için ayrıca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Log out of this account

Leave a Reply

takipçi satın al https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ https://miniksakalar.name.tr/ https://sehitkamilhaliyikama.name.tr/ https://kutuphaneler.name.tr/ https://batmanwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al